bitbay gieldy 710x100

Binance doda Mdex (MDX) do Strefy Innowacji

Binance wprowadzi do Strefy Innowacji token Mdex (MDX) i otworzy handel parami MDX / BTC, MDX / BNB, MDX / BUSD i MDX / USDT 2021-05-24 o godzinie 09:00 (UTC). Użytkownicy mogą teraz zacząć wpłacać MDX w ramach przygotowań do handlu.

Co to jest Mdex (MDX)?

  • Mdex jest zdecentralizowaną giełdą Automated Market Maker (AMM) na Binance Smart Chain (BSC) i Huobi ECO Chain (HECO). Projekt ma na celu stworzenie wydajnego ekosystemu DEX i zapewnienie obsługi wielu łańcuchów.

  • Dzięki podwójnym zachętom, jakim jest eksploracja płynności i transakcji, użytkownicy mogą zwiększyć swoje zwroty na platformie Mdex. Firma Mdex uruchomiła również program odkupu i wypalania, który jest finansowany z części opłat transakcyjnych platformy.

  • Firma Mdex stara się zbudować platformę DeFi, która integruje DEX, Initial Model Offering (IMO) i Decentralized Autonomous Organization (DAO), zapewniając użytkownikom kompleksową obsługę płynności. Użytkownicy mogą wymieniać zasoby między BSC, Ethereum i HECO za pośrednictwem mostu Mdex.

  • MDX jest natywnym tokenem użytkowym platformy i jest używany do zarządzania, eksploracji płynności, obstawiania i uczestnictwa w przyszłych ofertach modelowych (IMO).

binance baner do wpisów1

Dodaj opinię