bitbay gieldy 710x100

Binance będzie tworzyć ramy regulacyjne dla kryptowalut

Giełda Binance dołączyła do Izby Handlu Cyfrowego, aby wspierać tworzenie ram regulacyjnych dla kryptowalut.

Izba Handlu Cyfrowego to jedno z wiodących stowarzyszeń handlu blockchain i kryptowalut. Giełda Binance dołączyła do Komitetu Wykonawczego Izby, aby rozwijać branżę cyfrowych aktywów wraz z innymi graczami z branży.

„Jako organizacja znajdująca się w centrum szybkiego rozwoju branży i złożonego otoczenia regulacyjnego, Binance musi pracować ramię w ramię z decydentami, organami regulacyjnymi i grupami branżowymi, takimi jak Izba. Taka praca ma fundamentalne znaczenie dla naszej misji wspierania zrównoważonego rozwoju rozsądnych regulacji dotyczących kryptowalut i blockchain, co ostatecznie zapewnia ochronę użytkownikom” – powiedziała Joanne Kubba, wiceprezes Binance ds. Public Affairs. 

Binance zamierza ściśle współpracować z Izbą, aby edukować, wspierać i przedstawiać rozwiązania niektórych z najbardziej palących problemów mających wpływ na branżę. Giełda zamierza brać aktywny udział w badaniach, okrągłych stołach, grupach roboczych i dyskusjach z decydentami i organami regulacyjnymi, które wspomogą budowanie dobrych praktyk regulacyjnych dla całej branży kryptowalut.

Giełda Binance liderem w branży

Pomimo ostatnich zawirowań, giełda Binance wciąż pozostaje wiodącym graczem na rynku kryptowalut. Od dłuższego czasu giełda powtarza o konieczności stworzenia ram regulacyjnych dla większego bezpieczeństwa i transparentności. Potwierdzają to kolejne licencje i pozwolenia na działalność, zdobywane przez giełdę w różnych krajach świata. Potwierdza to również proces weryfikacji tożsamości, jakiemu muszą się poddać osoby chcące handlować na platformie.

Dodaj opinię