bitbay gieldy 710x100

Banki zniszczyły polską giełdę EasyCoin

closed

Polska giełda kryptowalut EasyCoin poinformowała, że z dniem 30 kwietnia 2018 r. zawiesza działalność w Polsce. Powodem takiej decyzji jest wypowiedzenie umowy rachunku bankowego przez kolejny bank.

Ponadto giełda EasyCoin z powodu wypowiedzenia wszystkich rachunków jest zmuszona również do zakończenia usługi wymiany walut w serwisie Megawaluta.pl.

Użytkownicy mają czas na wypłacenie środków do 30.04.2018 r., natomiast wypłaty w PLN będą możliwe tylko do 24.04.2018 r.

Z przykrością informujemy, iż w związku z kolejnym wypowiedzeniem rachunków bankowych (Alior Bank) podjęliśmy decyzję o zawieszeniu działalności giełdy EasyCoin.pl z dniem 30.04.2018r. Obecna sytuacja prawna i brak regulacji w zakresie kryptowalut niestety nie pozwala nam na prowadzenie firmy w kraju. W związku z wszystkimi wypowiedzeniami umów rachunków straciliśmy także możliwość oferowania naszych usług wymiany walut w serwisie Megawaluta.pl.

Ubolewamy nad faktem, iż Rząd ochoczo wyciąga ręce po podatki od zysku z kryptowalut jednocześnie zabijając branżę regulacjami ze strony banków uniemożliwiając legalne prowadzenie działalności.

W związku z powyższym uprzejmie prosimy wszystkich Użytkowników o wypłatę środków z serwisu do 29.04.2018r. natomiast wypłaty PLN realizowane będą tylko do dnia 24.04.2018r. (Nie będzie możliwości wypłaty PLN po tym terminie)

EasyCoin

1 opinia o “Banki zniszczyły polską giełdę EasyCoin”

Dodaj opinię