bitbay gieldy 710x100

Awaria na giełdzie Coinquista

Zarząd giełdy kryptowalut Coinquista, poinformował o awarii na platformie, która według złożonego oświadczenia jest spowodowana „technicznymi problemami z zakresu IT w obsłudze platformy giełdowej będącej własnością Coinquista S.A. Usterki spowodowane zostały zmianami w kodzie giełdy związanymi z implementacją nowych funkcji oraz wzmożonym ruchem.”

W związku z napotkanymi problemami, Coinqauista ma problem z wypłacaniem środków ze swojej platformy, ale zarząd spółki zapewnia, że nie ma powodów do obaw i środki będą mogły zostać wypłacone po usunięciu awarii.

W oświadczeniu czytamy ponadto, że środki nie zostały skradzione, ponieważ są zabezpieczone przez firmy BitGo oraz Tpay.

Zespół Coinquista pracuje nad usunięciem awarii, które jest przewidywane na 29.01.2020 roku.

Poniżej znajdziecie pełną treść oświadczenia wydanego przez Coinquista.

Zarząd Coinquista S.A. pragnie złożyć następujące oświadczenie:
Giełda kryptowalut prowadzona przez Coinquista S.A. spotkała się z technicznymi problemami z zakresu IT w obsłudze platformy giełdowej będącej własnością Coinquista S.A. Usterki spowodowane zostały zmianami w kodzie giełdy związanymi z implementacją nowych funkcji oraz wzmożonym ruchem.

Problemy te mają wpływ na możliwość wypłacania środków powierzonych Coinquista S.A. Środki te w żaden sposób nie są jednak zagrożone ich utratą i zostaną wypłacone zgodnie ze zleceniami właścicieli tychże środków natychmiast po usunięciu wyżej opisanej awarii.
Spółkę Coinquista S.A. zabezpieczają firmy BitGo oraz Tpay, co oznacza brak możliwości aby środki zostały skradzione. Błąd wynika ze zwiększonego ruchu na platformie oraz dodania nowych funkcji, tj. automatyczna rejestracja czy weryfikacja list sankcyjnych.
Zespół IT Coinquista S.A. pracuje w tym momencie w trybie całodobowym i siedmiodniowym w celu usunięcia awarii. Przewidywany czas usunięcia awarii to 29.01.2020.

Za zaistniałą sytuację najmocniej przepraszamy. Poinformujemy o usunięciu awarii za pośrednictwem mediów społecznościowych.
Wszystkich zaniepokojonych zaistniałą sytuacją zapraszamy też do kontaktu z naszym zespołem za pomocą wszystkich naszych kanałów komunikacyjnych.
Do dyspozycji naszych Klientów pozostaje również Prezes Zarządu – Michał Stryjewski pod adresem email: mstryjewski@coinquista.com.

Z poważaniem,
Zarząd Coinquista S.A. w osobie Prezesa Michała Stryjewskiego

Coinquista

Dodaj opinię