bitbay gieldy 710x100

Awaria giełdy Bitmarket

Dzisiaj ok. godziny 13:20 przestała działać polska giełda Bitmarket. Przyczyną wyłączenia strony była awaria w  Data Center w obszarze zasilania klastra serwerów.

Obecnie awaria zasilania w data center została już usunięta. Giełda informuje, że macierz z danymi jest bez szwanku oraz że wszystkie dane i salda są bezpieczne.

Niestety nastąpiło uszkodzenie działania hypervisora o nieznanym dotychczas błędzie. Aktualnie następuje ponowne uruchomienie systemu. Sprawdzanie integralności danych serwisu może zająć nawet do kilku godzin, po tym czasie giełda powinna zostać ponownie uruchomiona.

15 opinii o “Awaria giełdy Bitmarket”

 1. Taka informacja sie podzielili a ja dostalam ze za 40 min zostanie ponownie uruchomiona strona

  Postśroda, 22 marca 2017, 06:59

  Update.
  Wszystkie wpłaty PLN z wczorajszego dnia (po backupie, po godz. 6:00) zaksięgowane manualnie. Wszystkie wpłaty BTC po godzinie 13:19 z wczoraj zaksięgowane automatycznie. Obecnie trwa manualne księgowanie wpłat BTC z okresu wczoraj 06:00-13:19 i zajmie to nam obecnie czas do ok. 07:00. Wówczas (czyli za ok. godzinę) przekażemy kolejny update.
  Krok po kroku przybliżamy się do ponownego uruchomienia systemu z Waszymi danymi.

  Odpowiedz
  • Wygląda że coraz bliżej jest do uruchomienia giełdy:

   „środa, 22 marca 2017, 07:16
   Update
   Wszystkie wpłaty BTC i LTC zaksięgowane. Więc włącznie z wpłatami PLN – zaksięgowane zostały wszystkie wpłaty.
   Przystąpiliśmy do manualnego księgowania wypłat PLN i BTC – i następny planowany update powinien być ok. 9:00 (za ok. 1h 45m).”

 2. eh ten bitmarket. w momentach kiedy akurat jest to krytyczne (mozliwy head and shoulders pattern) i moznaby cos zamienic na gotowke ci nawalaja. Trzeba bedzie hedgowac po zagranicznych serwisach.

  Odpowiedz
 3. Z tego co wiem to nie maja pewnosci ze dzis to ruszy ale mam nadzieje ze jak rano wlacze ta strone bedzie ok bo ja musze dzialac a kazda godzina jest dla mnie jak 100 euro stracne tak dzis bym mogla wycenic swoj czas

  Odpowiedz
  • Konkretnie nie określili. Napisali tylko że mają nadzieję wrócić w ciągu kilku godzin.

 4. Mam ten sam problem btc stoi i trace na tym przez te kilka godzin moglo mi ladnie przybyc a teraz zero znowu czekac nie wiadomo ile

  Odpowiedz

Dodaj opinię