bitbay gieldy 710x100

Awaria giełdy Bitmarket

Dzisiaj ok. godziny 13:20 przestała działać polska giełda Bitmarket. Przyczyną wyłączenia strony była awaria w  Data Center w obszarze zasilania klastra serwerów.

Obecnie awaria zasilania w data center została już usunięta. Giełda informuje, że macierz z danymi jest bez szwanku oraz że wszystkie dane i salda są bezpieczne.

Niestety nastąpiło uszkodzenie działania hypervisora o nieznanym dotychczas błędzie. Aktualnie następuje ponowne uruchomienie systemu. Sprawdzanie integralności danych serwisu może zająć nawet do kilku godzin, po tym czasie giełda powinna zostać ponownie uruchomiona.

15 komentarzy do “Awaria giełdy Bitmarket”

 1. Taka informacja sie podzielili a ja dostalam ze za 40 min zostanie ponownie uruchomiona strona

  Postśroda, 22 marca 2017, 06:59

  Update.
  Wszystkie wpłaty PLN z wczorajszego dnia (po backupie, po godz. 6:00) zaksięgowane manualnie. Wszystkie wpłaty BTC po godzinie 13:19 z wczoraj zaksięgowane automatycznie. Obecnie trwa manualne księgowanie wpłat BTC z okresu wczoraj 06:00-13:19 i zajmie to nam obecnie czas do ok. 07:00. Wówczas (czyli za ok. godzinę) przekażemy kolejny update.
  Krok po kroku przybliżamy się do ponownego uruchomienia systemu z Waszymi danymi.

  Odpowiedz
  • Wygląda że coraz bliżej jest do uruchomienia giełdy:

   “środa, 22 marca 2017, 07:16
   Update
   Wszystkie wpłaty BTC i LTC zaksięgowane. Więc włącznie z wpłatami PLN – zaksięgowane zostały wszystkie wpłaty.
   Przystąpiliśmy do manualnego księgowania wypłat PLN i BTC – i następny planowany update powinien być ok. 9:00 (za ok. 1h 45m).”

 2. eh ten bitmarket. w momentach kiedy akurat jest to krytyczne (mozliwy head and shoulders pattern) i moznaby cos zamienic na gotowke ci nawalaja. Trzeba bedzie hedgowac po zagranicznych serwisach.

  Odpowiedz
 3. Z tego co wiem to nie maja pewnosci ze dzis to ruszy ale mam nadzieje ze jak rano wlacze ta strone bedzie ok bo ja musze dzialac a kazda godzina jest dla mnie jak 100 euro stracne tak dzis bym mogla wycenic swoj czas

  Odpowiedz
  • Konkretnie nie określili. Napisali tylko że mają nadzieję wrócić w ciągu kilku godzin.

 4. Mam ten sam problem btc stoi i trace na tym przez te kilka godzin moglo mi ladnie przybyc a teraz zero znowu czekac nie wiadomo ile

  Odpowiedz

Dodaj komentarz