bitbay gieldy 710x100

Abucoins zamknięte

51 opinii o “ABUCOINS”

 1. No niestety, najwyraźniej będę musiał iść z moim problemem do prokuratury. Abucoins w ogóle się nie odzywa. Nie mogę w żaden sposób wypłacić EOSa. Czy wie ktoś może czy rejestrowali swój adres EOS na mainet?

  Odpowiedz
  • ja tam wszystko wypłaciłem bez problemów. Fakt że poinformowali mailowo o planowanym zamknięciu giełdy bardzo dobrze świadczy o właścicielach Abucoins. Mogli zawinąć się bez słowa wraz z naszymi środkami albo sprzedać giełdę komuś kto by to zrobił;)

 2. Jędrzejczak Szymon Mateusz – prosze uwazac na to nazwisko. Pojawi sie jeszcze w krypto. Od jakiegos czasu nie wyplacaja srodkow z gieldy. Nie odpowiadaja na maile i nie odbieraja telefonow. Przejmuja srodki podczas wyplaty.
  Jeden wielki przekret

  Odpowiedz
  • ale głupota. Czekałem na wypłate 5 dni to fakt, ale wszystko ladnie doszlo.

  • Bez przesady, pomimo swoich problemów, środki wypłacają. Support może nie od razu ale odpisuje. Powyższy komentarz to grube nadużycie.

 3. Witam
  Abucoins największy przekręt kryptowalut oszusty !!! po wplacie np. 1000 zł może uda się wybrać po nawet zwyżkach na giełdzie 50 zł

  Odpowiedz
 4. Też miałem konto z Abucoins, ale po ostatnich problemach z wypłatami przeniosłem się do serwisu Cryptoder, akceptują płatności w Euro i wypłaty są realizowane w ciągu 1 max 2 dni. W ofercie mają 20 najbardziej popularnych par.

  Odpowiedz
 5. Niestety rozczarowanie.
  Bez uprzedzenia zmienili graficzne wyświetlanie strony do wpłat i tam gdzie wcześniej było ETH wstawili ETC.
  Przez to omyłkowo przesłałem coiny na adres ETC na ich giełdzie. Kiedy zorientowałem się że popełniłem pomyłkę poprosiłem o
  przelanie środków na właściwy adres ETH. Giełda która ma u siebie ten adres i klucz prywatny może to zrobić bez problemu.
  Niestety zasłaniając się regulaminem nie chcą przychylić się do mojej prośby nie podając żadnych konkretnych powodów.
  Na szczęście nad ich regulaminem są jeszcze przepisy prawne RP. Jeśli nie zwrócą środków złożę zawiadomienie o podejrzenie popełnienia przestępstwa, mało im KNF to będą mieli prokuratora, są na takie zachowanie odpowiednie przepisy. Kreują się na wielką giełdę a tu połaszczyli się na 1 ETH , bo jeśli odpuszczę to zostanie na ich portfelu i mogą go sobie przelać gdzie chcą.
  Żenada – omijajcie ich z daleka

  Odpowiedz
  • Panie Krisu, bez obrazy, ale patrzy się co się robi ZWŁASZCZA jeśli chodzi o własne pieniądze, najlepiej mieć pretensje do całego świata, zamiast do siebie. Decyduje się Pan dobrowolnie korzystać z giełdy, która na moje oko jest przejrzysta, wszystko jest wytłumaczone i w porównaniu do reszty naprawdę wybija się, jeśli chodzi o obsługę klienta. Na przyszłość – proszę patrzeć na to co się robi bo OMYŁKOWO można stracić głowę. Pozdrawiam 🙂

 6. Nie jestem w swiecie walut dlugo ale po pierwsze kto normalny wysyla pieniadze z gieldy na gielde. Kto normalny wysyła bitcoina jak oczywistym jest ze transfer idzie godzinami nawet przy sporym fee. Kolejna sprawa zdjecie z paszportem czy dowodem jest normalką, inne giełdy robia to w podobny sposob tyle ze za pomoca web cam.

  Dla potomnych pieniadze wysyła sie LTC i trwa to max 20 minut przy koszcie całkowitym 0.001 Ltc

  Odpowiedz
 7. Smieszy mnie sposób weryfikacji poprzez wysłanie selfie z paszportem i karteczka z datą na piersi, totalna bzdura, czuje się jakbym był na wycieczce klasowej i robił selfie dla kolegi kompletny bezsens, a co zrobić gdy jestem po operacji oka i mam je zaklejone oraz bandaż na głowie? Widać tacy nie maja prawa korzystać z ich super giełdy. Przecież powinny wystarczyć skany dokumentów. Totalna głupota i dyskryminacja , mogą korzystać Ci którzy wysłali swoją fotkę

  Odpowiedz
  • Może dlatego, że jak ktoś Panu podpierniczy portfel z dokumentem, to się na Pana ie zweryfikuje i nie narobi Panu problemów !! Co za idiotyczny komentarz.

  • Pan tu chyba pisze o kantorze a nie o giełdzie. Kantory tak zazwyczaj robią, że zwracają jeśli Pana wpłata szła sto lat i w tym czasie kurs zmienił się za bardzo. Jakby wykonali a kurs poszedłby do góry to byłby płacz, że Pan stratny.

  • dokładnie, nie rozumiem takich ludzi, którzy wszędzie doszukują się problemu, zamiast się cieszyć, że giełda zapobiega ewentualnym stratom. Chyba lepiej jest nic nie zarobić, niż wiele stracić?

 8. w/w firma już ponad 3 doby wysyła moje BTC na giełdę BINANCE przyznali się że ustawili zbyt małe fee ale nie wiedzą dlaczego???? ciekawe prawda – mniejsza opłata większe pieniądze w ich portfelu
  straciłem na samym kursie BTC jak też na planowanych zakupach??? straty na chwilę obecną 3180 zł według wyliczeń

  Odpowiedz
 9. Pełna amatorszczyzna wypłaty BTC ręcznie od 8 … to jak jakaś katastrofa. Dzieciaki zrobiły „giełde” i teraz ręcznie ją obsługują.

  Odpowiedz
 10. Odradzam…
  Wypłata eth ponad 24h, mimo że gas station pokazuje średnio 3min. Pewnie oszczędzają na gazie zarabiając prowizję…

  Odpowiedz
  • Dlaczego tylko na Polske? Jest anglojęzyczna wersja strony, social media też prowdzą w języku angielskim.

 11. Obecnie chyba najlepsza polska giełda, niskie fee, mozliwosc przełączenia na traidingview, support bardzo oki, 30sekund czekania na odpowiedź przed 3 w nocy, jedyny dość duży minus to długie czekanie na wypłate BTC w nocy nie ma opcji wyplacić BTC, otrzymałem odpowiedź ze wszystkie transfery BTC są ręczenie zatwierdzane od godz. 8 bodajże chyba do 18.(moj doszedł 9:40 na wskazany adres) Pracują dopiero nad zautomotyzowaniem procesu.

  Odpowiedz
 12. Bardzo mi się podoba ta giełda. Najbardziej właśnie to o czym pisali inni – prawie zerowe opłaty. Osobiście uwielbiam też support 24/7. W każdej chwili jak napisałem natychmiastowo ktoś się zgłosił i pomógł, co BARDZO cenię, bo tak powinno być w dzisijeszych czasach jeśli chodzi o obsługę. Póki co wszystko wspaniale i jestem zadowolony.

  Odpowiedz
 13. Bardzo się cieszę że znalazłem taką giełdę , nie pobierają prowizji co każde działanie , niepotrzebna weryfikacja do obrotu 1btc na dzień, a w dodatku do końca listopada można wpisać kod bonusowy na 0% prowizji taker i maker , wypłaty w PLN ZA DARMO (konkurencja np.bitbay ma na to już niezłe prowizje ustawione) , poza tym prowizje wyglądają najlepiej na tle konkurencji bo są najmniejsze. Polecam również support 24h ma się chat pod ręką i zawsze można napisać, odpowiedzi bardzo szybko. Zdecydowanie na TAK 🙂

  Odpowiedz
 14. Sprawdziłem, zrobiłem zakupy i nie mam uwag. Świetnie, że w końcu rodzima giełda oferuje dużo więcej niż tylko BTC, LTC. Co do bezpieczeństwa na razie za dużo powiedzieć nie można. Jest opcja 2FA.

  Odpowiedz
 15. Aktualizacja kursu to jakaś kpina tutaj :/
  Wybieram sobie z opcji aktualizacje co 1 minute …..na wykresie mam co 8 minut,a aktualizuje sie rzeczywiście co 15 minut .
  To jakaś incepcja błędów ….

  Odpowiedz
 16. Śmiesznie niskie fee. Czekam aż dodadzą Dodge. Wpłaty i wypłaty bez problemu. Można płacić w PLNach. Na minus brak usd/eur póki co, ale twierdzą, że będą dodane.

  Odpowiedz
 17. Kiedy powstanie jakiś polska giełda gdzie wszystkie pary walutowe są z USDT i nie ma FIAT !!??!!??
  Abucoins – limit wypłat dzienny 1btc – odpowiednia kwota 🙂

  Odpowiedz

Dodaj opinię