coinbase baner

17 opinii o „4coins”

 1. Ja również odradzam
  Za wypłatę 1000zl zgarneli prowizję ponad 70zl. Chyba lekka przesada.
  No i czas oczekiwania na zrealizowanie 6h, dobrze że nie czekałem dłużej ze sprzedażą bo stracił bym więcej

 2. Kiedyś używałem 4coins i odradzam jeśli cena btc rośnie to blokują możliwość sprzedaży na kilka-kilkanascie godzin że niby jakieś problemy techniczne ale to się zdarzało za każdym razem

 3. 28 luty rano wysłałem OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY do 4coins.pl, w odpowiedzi dostałem informację: “środki zostaną zwrócone na rachunki z których przyszły” ja im na to: “Zatem oczekuję na swoje pieniądze, kiedy pieniądze do mnie zostaną wysłane?”, i zero odpowiedzi.
  Dodatkowo przed południem mogłem się zalogować jeszcze na swój portfel, a teraz jest godzina 13.30 i nie mogę się już zalogować na swój portfel.
  A na koncie zwrotu nie ma. Reasumując zablokowali dostęp i nie oddali pieniędzy.
  Nikomu absolutnie nie polecam, ludzie uważajcie chyba że chcecie sponsorować Panią Klaudie D. (bynajmniej tak się podpisywała) i tą całą firmę 12M Sp. z o.o. sp. k. KRS 0000687801

 4. Założyłem konto na 4coins.pl 2 dni temu, zweryfikowałem je itp. i przeszło 24 godziny temu dokonałem zakupu BTC za 78550 pln, gdy wysyłałem 1.62 btc to wyskoczyło że transakcja jest weryfikowana i tak to trwa już ponad 24h.
  I nie można zrobić nic bo ciągle trwa weryfikacja przez operatora, jakby nagle BTC skoczył do góry i chciałbym sprzedać to też nic nie zrobię bo się nie da i ciekawe kto by pokrywał moje straty.
  Nie wiem co o tym myśleć, bo mam konto w BitBay i mam tam ponad 48 BTC i nie mam z niczym problemów.
  Chciałem sobie rozłożyć BTC na różne portfele i teraz mam za swoje, nie polecam nikomu 4coins.pl i firmy 12M Sp. z o.o. sp. k.
  KRS 0000687801 ,a jeżeli komukolwiek poleciłem to przepraszam i ostrzegam każdego. Dajcie sobie spokój, szkoda pieniędzy i nerwów. Człowiek ciężko zapieprza a tu teraz zostaje bez dostępu do swoich pieniędzy ( bo nie mam na koncie i BTC zablokowane).
  Może ktoś wie jak można od nich odzyskać pieniądze lub BTC? Albo co robić w tej sytuacji bo dla mnie to jest bardzo dużo pieniędzy i nie stać mnie na robienie takich prezentów.
  Napisałem do KNF co robić w takiej sytuacji, ale pewnie na odpowiedź będę czekał kilka dni.

  Będę informował Was jak się ma sytuacja.

 5. 12 godzin temu zrobiłem przelew z 4coin na inny portfel lecz pieniędzy nadal nie widzę. Są zablokowane i weryfikowane. Strasznie opozniaja tranzakcje. Pytanie dlaczego?

  • Jak dlugo trwa weryfikacja przez operatora bo zaczynam sie martwic ? wczoraj sie zarejestrowalem i wszystko ladnie 2 proby wykonalem a teraz zrobilem 3-cia na wieksza kwote i srodki sa zablokowane. A adres na ktory chcialem wyslac jest tylko przez okreslony czas wygenerowany. Co to ma znaczyc ?

 6. Przeszło 24 godziny temu dokonałam zakupu w tym kantorze. Środków nie otrzymałam do teraz. Poinformowano mnie wczoraj, że mój przelew jest weryfikowany. Odpowiedzi od kilku godzin o ile w ogóle się pojawiają są wymijające. Zażądałam zwrotu moich pieniędzy gdyż odstępuję od umowy, która nie została przez tę firmę zrealizowana. Czytając opinie na temat kantoru po różnych forach internetowych zaczynam się martwić o moje pieniądze. Kwota to niecałe 10.000zł. Zamiast zakupu ekspresowego, nie mam ani pieniędzy ani Bitcoina. Stanowczo odradzam jakiekolwiek zakupy w tym kantorze. Dopiszę za jakiś czas jak cała sprawa się zakończyła. Czy otrzymałam zwrot moich pieniędzy, czy też zmuszona byłam złożyć zawiadomienie.

  Pozdrawiam

 7. Polecam support firmy 4coins.pl

  Ostrzegali mnie w email przed “zapchaną” siecią blockchain w Grudniu 2017, ale ja miałem swoją wizję transferu.

  Ich dobra wskazówka przyśpieszyła i zrealizowała mój transfer BTC.

  Transfer “stał” ponad 124 godziny. Akceleracja zajęła 81 minut.

 8. Sprzedałem 21.12 bitcoiny za pośrednictwem 4coins. Do dnia dzisiejszego nie dostałem pieniędzy ani żadnej informacji. Zgłoszenie do supportu zostało zamknięte bez żadnego kontaktu ze mną. Mimo iż wcześniej nie było z nimi problemu, to na chwilę obecną odradzam kontrakty z nimi!!!

 9. admin szybko odpisał na maila:
  “jest Pan zaintersowany wyplata na podany adres w zleceniu?”
  więc czekam na wypłatę jeżeli jej nie dostanę to napisze kolejny komentarz

 10. NIE KUPUJCIE TAM BITCOINÓW!!

  zrobiłem moja 1 transakcja na 1000zł w dniu 03.08.2017 do dziś jest weryfikacja (19.09.2017) na maila którego napisałem dostałem odpowiedź:
  “Otrzymaliśmy informacje, że tytuł wpłaty jest niepoprawny. Dlaczego został on zmieniony ? ”
  oczywiście to jest oszustwo gdyż dotpay nie przepuścił by przelewu ze złym tytułem a zwrócił go na rachunek bankowy, a po wejściu w historie zakupu pisze weryfikacja.
  na kolejnego maila który napisałem nikt nie odpisał totalne olanieee
  Dziś wysyłam linka do admina 4coins z moim komentarzem na tej stronie.

  NIE POLECAM!!!!

 11. Mało znany kantor ale jest już na rynku od 2013 r. bez jakiejś większej wpadki. Plusem jest wiele opcji wpłat pieniędzy.

Dodaj opinię