bitbay gieldy 710x100

300 000 zł skradzione z BitBay?

Wczoraj wieczorem znany polski Youtuber, NitroZyniak, nagrał materiał o tym jak z konta na giełdzie BitBay zniknęło mu ok. 300 000 złotych z w różnych kryptowalutach.

NitroZyniak przedstawia screeny dowodzące, że dnia którego zostały wypłacone te środki, na jego koncie BitBay nawet nie było logowania. Zobaczcie materiał i koniecznie podzielcie się swoimi odczuciami.

 

W odpowiedzi na materiał opublikowany prze Youtubera, giełda BitBay wydała oświadczenie, w którym stwierdza, że „Przeprowadzony wewnętrzny audyt dotyczący między innymi analizy zachowania na koncie, sposobu i częstotliwości logowań, czy też autoryzacji operacji na koncie, stwierdza, że nie doszło do przełamania zabezpieczeń giełdy.

bitbay oświadczenie

1 opinia o “300 000 zł skradzione z BitBay?”

  1. Wiec pracownicy BitBay zrobili tak ze pracownicy od security nawet nie wiedza co się stało 😀 Pięknie !!! Skoro ich zdaniem było wszystko ok to tym bardziej stawia to ich w złym świetle . Już kiedyś była taka polska giełda i właściciele do dziś niby nie wiedza co się stało z milionami złotych w krypto

    Odpowiedz

Dodaj opinię