bitbay gieldy 710x100

26 projekt na Binance Launchpad

Giełda Binance przedstawia 26 projekt na swojej platformie Launchpad –  League of Kingdoms (LOKA).

Od jutra rozpocznie się rejestracja sald użytkowników, która potrwa łącznie osiem dni. Po tym czasie Binance rozpocznie dystrybucję tokenów na konta użytkowników zgodnie z ilością posiadanych BNB.

Od 12 do 20 stycznia Binance będzie rejestrować dzienną ilość BNB posiadanych przez użytkowników, a następnie na tej podstawie obliczy średnie dzienne saldo BNB dla każdego konta, które zgłosi chęć zakupu tokenów LOKA. Po tym czasie nastąpi okres subskrypcji, w którym użytkownik musi podpisać umowę zakupu tokenów, a następnie nastąpi końcowa alokacja tokenów.

Szczegóły sprzedaży tokenów LOKA:

Nazwa tokena: League of Kingdoms (LOKA)
Hard cap: 4 000 000 USD
Hard cap na użytkownika: 15 000 USD (93 750 LOKA)
Całkowita podaż tokenów: 500 000 000 LOKA
Całkowita liczba tokenów przydzielonych do Binance Launchpad: 25 000 000 LOKA (5% całkowitej podaży tokenów)
Cena tokena w sprzedaży publicznej: 1 LOKA = 0,16 USD (cena w BNB zostanie ustalona przed subskrypcją)
Format sprzedaży tokenów: Subskrypcja
Obsługiwane sesje: tylko BNB

League of Kingdoms dąży do stworzenia pierwszego na świecie zdecentralizowanego świata metaverse dla opartych na blockchainie gier strategicznych MMO.

Token LOKA służy do zarządzania i pełni funkcje użyteczności na platformie League of Kingdoms. Za jego pomocą użytkownicy mogą też zdobywać i ulepszać zasoby NFT.

League of Kingdoms to obecnie darmowa gra strategiczna oparta na blockchain umożliwiająca graczom budowę zamków, zarządzanie zasobami, walkę lub tworzenie sojuszów z innymi użytkownikami, a to wszystko w świecie w którym wszystkie działki są niewymiennymi tokenami (NFT) wraz z tokenizowanymi zasobami, skórkami i wieloma innymi przedmiotami. Gra dostępna jest na urządzenia mobilne z systemami Android oraz iOS, a także na PC.

binance gif

Dodaj opinię